şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

HiZMETTE "LIV CONCEPT" ANLAYIŞI

Adını "Leading İnternational Vision" (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan; ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünya ile eş zamanlı kullanan LIV Hospital'ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı şimdi de Liv Concept ayrıcalığı ile İstinye Üniversite Hastanesi'nde yerini alıyor. Hastanede "LIV Concept" adıyla verilecek hizmet, sağlıkta üst düzey kişiselleştirilmiş bir anlayışa hayat vererek, İstinye Üniversite Hastanesi'ni bölgenin kaliteli hizmet beklentisine uygun bir merkez olarak yer alacak. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı olarak kullanan Liv Hospital, kusursuz hizmet anlayışını ilk kez "Liv Concept" kavramıyla hizmete sunacak. Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital, Liv Concept ayrıcalığı ile artık İStinye Üniversite Hastanesi'nde yer alıyor.

       

SAĞLIKTA KİŞİYE ÖZEL YAKLAŞIM !

İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı olarak kullanan, kişiye özel ayrıcalıklı 360 derece yaklaşımıyla sağlıkta yeni bir dönem Liv Concept ayrıcalığı ile başlıyor. Üstün misafir hizmeti yaklaşımı ile Liv Concept, misafirlerimizin bireysel konforunu ve hasta yakınlarının önceliklerini maksimum düzeyde ön planda tutuyor. Check-up hizmetlerinde özelleştirilmiş programlarla ayrıcalıklı hizmetlerimiz, ayaktan ve yatarak tedavilerde branş bazlı eğitim almış hemşire kadromuz ile oluşturduğumuz hasta bakım anlayışı sayesinde, çok daha hızlı ve efektif iyileşme sağlıyor. Ayrıca kurulduğu günden bu yana, tüm tıbbi ve sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan Liv Hospital, "Liv Concept" ile tıbbi kadrosunun gücünü daha da arttırarak her geçen gün daha iyi ve özelleştirilmiş hizmet için çalışıyor.

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.