şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

İstinye Üniversitesi bünyesinde hizmet vermekte olan hastanemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde, geleceğimiz olan çocuklarımızın her türlü hastalıklarının yanı sıra sağlıklarının korunması için dallarında uzman akademik kadroyla hizmet vermektedir. Dünyamızın yarınlarını koruma altına almak için geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığını korumak ve onları daha sağlıklı bireyler olarak büyütmek bilinciyle her türlü sağlık hizmetinin en kalitelisini sunmayı hedeflemekteyiz.

Çocuk  Ünitesinde 24 saat süreyle 0-18 yaş arası  tüm çocuk hastaların  teşhis ve tedavileri çocuk poliklinikleri ve acil servisimizde yapıabilmektedir.  Ayrıca, yenidoğan bebeklerin sağlıklarını henüz doğmadan Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniği ile koordineli olarak takip etmekte ve olası bir olumsuzluk durumunda erkenden müdahaleyi sağlayarak olumsuzlukları en aza indirip en uygun koşullarda doğmalarını sağlamaktayız. Doğum sonrası sağlıklı bebeklerimizin sağlık takiplerinin yanısıra ulusal aşı takvimine uygun olarak aşılamalarını ücretsiz bir şekilde yapmaktayız. Bununla birlikte doğum sonrasında karşımıza çıkabilecek olumsuzluklara anında müdahale ve desteği sağlamak için en yeni teknolojik ve tıbbi donanıma sahip yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve tecrübeli sağlık ekibimiz hazır bulunmaktadır.

Çocuk poliknikleri yanısıra  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Kardiyolojisi ve Çocuk Endokrinolojisi yan dal polikliniklerinde her türlü spesifik hastalığa yönelik tanı ve tedavi yapılabilmektedir. 

Herhangi bir sağlık sorunu ile tarafımıza başvuran hastalarımızın  gerektiğinde yatırılarak  tedavi olabilecekleri ve kendilerini evlerinde hissedebilecekleri  çocuk servisimizde   her yaş gurubu hastamıza   kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti sunabilmekteyiz.

Ağır sağlık sorunları olan çocuklarımıza her türlü teknolojik tibbi cihazların yer aldığı çocuk yoğun bakım ünitemizde kişiye özel tedavilerle sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Çocuklar geleceğimizdir düşüncesiyle A’dan Z’ye çocuklarımızın sağlığı için her şeyi tek çatı altında yani İstinye Üniversitesi LİV Hastanesinde toplayarak hizmet vermekteyiz.

KAPAT

Kullanım Koşulları